Kdo jsme

Jsme průvodci z Třeboně! A rádi Vám ulehčíme plánování výletu, sesbírali jsme totiž ta nejlepší místa z centra Třeboně za Vás a rádi Vám je představíme očima místních. Potkat provázet jste nás mohli na nejrůznějších institucích, soukromých i státních, a to nejen v Třeboni.

Kromě historie a příběhů místních osobností se tak na naší prohlídce dozvíte, kam místní chodí na nejlepší kafe a spoustu jiných zajímavostí ze života místních obyvatel.

Spojit odpočinek s poznáním? To pro vás umíme zařídit!

Co čekat od prohlídky

Projdeme se centrem Třeboně, kde jsme za Vás vybrali ta nejhezčí místa. Trasa je nenáročná, prohlídka trvá asi 60 min.

Pokud pochybujete, zda prohlídku zvládnete vy nebo další člen Vaší výpravy, nemusíte se skutečně obávat. Ke každé prohlídce přistupujeme individuálně, co se informací i náročnosti týče, proto s námi prohlídku zvládne skutečně každý. Trasu zvládáme se skupinami dětí i zájezdy seniorů.

Aktuální časy i ceník prohlídek najdete zde na webu v záložce ČASY A CENY PROHLÍDEK. Pokud cestujete ve větší skupince, můžete využít speciální soukromé prohlídky, více informací o nich najdete zde.

Proč zrovna Třeboň

V tomhle malebném městě v jižních Čechách se skutečně neztratíte, má totiž asi jen 8000 obyvatel. Přesto se zde nachází řada krásných míst, která společně vytváří jedinečnou atmosféru, díky níž se k nám hosté opakovaně vrací.

Vřelé prostředí, nádherné památky, řada kaváren, obchůdků i přírodních krás nabízí výběr opravdu pro každého. Na své si přijdou rodiny s dětmi, milovníci cyklistiky, gastrocestovatelé, ale třeba i náhodní návštěvníci. Stačí se jen na Třeboň podívat ze správného úhlu. Nevíte, co dělat v Třeboni? Na tuhle otázku Vám rádi pomůžeme najít odpověď. Rezervujte si prohlídku: